středa 18. února 2015

109. DD vzpomínky

Stále mi není dobře a čas se vleče. 
Ve čtvrtek večer mi nebylo dobře, cítila jsem, že začínám mít teplotu. Řádí teď chřipky, tak jsem si nasadila léčbu s tím, že se přes víkend vyléčím. Víkend byl utrpením, stav se nelepšil. V pondělí jsem raději zašla za doktorkou. Mám angínu a dostala jsem antibiotika.
Stav se pomalu lepší a přemýšlím co dělat. 
Po dlouhé době jsem vyndala z půdy pletení. To už je hodně dávno, co jsem pletla.
Mezi jehlicemi jsem měla i háčky, chci se pustit do čepičky pro Karolínku.
Mezi pletením jsem našla i nedokončené vyšívání, které jsem současně s pletením odložila kvůli migrénám.
U vyšívání byl i návod, který jsem kdysi kreslila.
Je modré, hodilo by se na chatičku, asi ho dodělám.
Z půdy jsem si donesla taky staré časopisy.

4 komentáře:

 1. Alenko, přeji brzké uzdravení a těším se, jak práce dokončíš. Taky mám nějaké dodělávky z dávných let..a staré časopisy, těch je někde plná bedna:o)..Bylo mi líto je dát do sběru..Měj se hezky..Inka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes jsem se pustila do háčkované čepičky pro Karolínku. Zítra si v klidu prolistuji staré časopisy a možná se pustím do toho vyšívání.

   Vymazat
 2. Taky jsem minulý týden vytáhla po delší době pletení, holka si vymyslela pro malou čelenku s kytičkou. Čelenku mám, teď se musím poprat s háčkovanou kytičkou, tu jsem snad dvacet let nedělala:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám pocit, že jsem všechno zapomněla. Včera jsem si prohlížela vzory na pletení, které jsem si opisovala z časopisů. Vůbec jim nerozumím.
   Teď zápasím s háčkovanou čepičkou. Vůbec nemám představu kdy přestat přidávat, aby byla akorát. Navíc jsem si zvolila vzor, který se těžko páře.

   Vymazat

Děkuji Vám, že jste mě potěšili milým komentářem Hošanda